STRONA GŁÓWNA - W JAKIE KRYPTOWALUTY INWESTOWAĆ W 2023?

W JAKIE KRYPTOWALUTY INWESTOWAĆ W 2023?

Na początku 2023 r. rynek cyfrowych monet wciąż przechodzi przez fazę kryptozimy. Pomimo krótkotrwałego wzrostu, mówi się, że Bitcoin, główna waluta cyfrowa, będzie kontynuować powolny spadek. W takiej sytuacji ważne jest, aby traderzy powstrzymali się od paniki i rozważyli alternatywy.

Wśród kryptowalut, które warto włączyć do swojego portfela, należy zwrócić uwagę na altcoiny z nowych projektów.

Tokeny te są w różnych fazach przedsprzedaży. Ale mają rzeczywiście solidną bazę w postaci obiecujących projektów, i potencjał na solidne wzrosty w przyszłości.

W jakie kryptowaluty inwestować w 2023 – TOP 5

Dla inwestorów kryptowalutowych, chcących zdywersyfikować swoje portfolio i szukających obiecujących tokenów, warto przyjrzeć się poniższej liście.

Pamiętając jednak o tym, że nie są to w żadnym wypadku porady inwestycyjne. A każdy jest zobowiązany do zrobienia najpierw własnego researchu. Poniższe zestawienie zawiera projekty GEM-y, które zajmują zazwyczaj odległe miejsca na listach CoinGecko czy CoinMarketCap.

Token gry-piaskownice RobotEra

Sandboksowa gra RobotEra zaprasza użytkowników do stworzenia własnego robota NFT i wyruszenia z nim na eksplorację post-apokaliptycznej planety Taro.

Gracze otrzymują możliwość zakupu cyfrowej ziemi, nieruchomości i ulepszeń dla swoich towarzyszy. Każdy z przedmiotów w grze to NFT.

Emitowany przez platformę altcoin TARO będzie pełnił rolę narzędzia wymiany i nagród. Można go nabyć w pierwszym etapie przedsprzedaży, gdzie jeden token będzie kosztował 0,020 USDT.

RobotEra jest godna uwagi ze względu na:

– Wiele opcji personalizacji postaci i otoczenia.
– Posiadacze tokena TARO będą mogli kontrolować rozwój meta uniwersum RobotEra.
– Projekt zebrał już ponad $695,000 w inwestycjach i wciąż zyskuje na popularności wśród traderów.

Token projektu ładowania pojazdów elektrycznych C+Charge

Projekt C+Charge to eko-inicjatywa, która zrzeszać będzie właścicieli pojazdów elektrycznych. Korzystając z aplikacji mobilnej platformy, użytkownicy będą mogli płacić za ładowanie pojazdów na stacjach partnerskich.

Głównym celem projektu będzie ujednolicenie sektora usług pojazdów elektrycznych przy użyciu technologii blockchain.

Ponadto określony procent wszystkich transakcji dokonanych za pośrednictwem platformy będzie automatycznie zarabiał jeden kredyt węglowy, który może zrekompensować do jednej tony dwutlenku węgla uwalnianego do atmosfery.

Szkieletem projektu jest token projektowy CCHG. Użytkownicy mogą za jej pomocą płacić za ładowanie samochodów elektrycznych i inne przydatne usługi z platformy.

Obecnie token znajduje się w pierwszej fazie przedsprzedaży, gdzie 1 CCHG można nabyć za 0,0165 USDT. W ramach projektu pozyskano wstępnie prawie 238 tys. dolarów inwestycji.

Główne zalety C+Charge:

– Możliwość wyszukiwania stacji ładowania w pobliżu w aplikacji mobilnej platformy.
– Promowanie korzystania z pojazdów elektrycznych i wspieranie środowiska.
– Korzystna cena tokena CCHG w przedsprzedaży.

Token gry Web3 Meta Masters Guild

Meta Masters Guild (MMG) to platforma gier Web3, która skupia się na dostarczaniu użytkownikom wysokiej jakości projektów. Będą one dostępne nie tylko na komputerach stacjonarnych czy konsolach, ale także na smartfonach czy tabletach.

Główną misją deweloperów stojących za Meta Masters Guild jest tworzenie gier mobilnych, które ostatecznie stworzą w pełni zdecentralizowany ekosystem gier.

Do wyboru gracze będą mieli trzy tytuły — Raid NFT, Meta Masters World oraz Meta Kart Racers. Waluta, która będzie używana w grach nazywa się $MEMAG i jest emitowana przez samą platformę.

Obecnie istnieje możliwość nabycia go ze zniżką w ramach przedsprzedaży. Moneta będzie kluczem do odblokowania wszystkich ekscytujących funkcji, jakie ma do zaoferowania platforma MMG.

W przeciwieństwie do innych platform gier Play-to-Earn Meta Masters Guild pracuje nad projektami, w które użytkownicy będą chcieli grać dla czegoś więcej niż tylko zysków.

Nie oznacza to jednak, że członkowie gildii nie będą otrzymywać ponadto cennych nagród. W MMG gracze będą mogli wykorzystać $MEMAG do stakowania lub zakupu NFT w grze.

Zalety Gildii Meta Masters:

– Gracze mogą uzyskać pasywny dochód z układania MEMAG.
– Korzystna wartość przedsprzedażowa altcoinów.
– Szeroka gama projektów gamingowych zjednoczona na jednej platformie.

Token projektu fitness Fight Out

Projekt Fight Out to platforma, która stara się połączyć fitness z koncepcją meta-uniwersum przy użyciu technologii Web3. Użytkownicy będą mogli zarabiać, wykonując różne aktywności fizyczne i rywalizując z innymi dzięki systemowi monetyzacji Move-to-Earn.

Fight Out posiada wewnętrzną walutę o nazwie REPS. Dzięki niej będzie można zapisać się do usług aplikacji mobilnej, spersonalizować swój profil, awatar, kupować przedmioty ze sklepu stacjonarnego oraz otrzymywać zniżki na treningi personalne z trenerem.

Emitowany przez platformę token FGHT stanowi szkielet projektu. Obecnie znajduje się w pierwszej fazie przedsprzedaży po cenie 0,0166 USDT za 1 USD FGHT, a inwestycja przekroczyła 3 mln USD.

Ciekawe korzyści z Fight Out:

– Możliwość zarabiania kryptowalut za osiągnięcia sportowe.
– Postępy i osiągnięcia użytkowników są przeliczane na atrybuty awatarów w ramach meta-uniwersum.
– Stały dostęp do treningu personalnego z domu, dowolnej siłowni lub innego miejsca.

Token gry karcianej Calvaria na blockchainie

W Calvaria: Duels of Eternity gracze mogą budować talie z unikalnych kart NFT i rywalizować ze sobą w trybie rywalizacji. W grze zastosowano system monetyzacji P2E (Play-to-Earn). Użytkownicy będą mogli czerpać zyski poprzez udział w turniejach w grze. Są też comiesięczne turnieje, w których wybierani są najlepsi gracze.

Nagrodami są tokeny RIA emitowane przez platformę. Można je wykorzystać do stakowania, kupowania mocniejszych kart, jak również innych aktywów w grze.

Token RIA jest obecnie w piątej rundzie przedsprzedaży, z 30,77 RIA dostępnymi za 1 USDT. Projekt zebrał już wstępnie 2,7 mln dolarów inwestycji, a przedsprzedaż zbliża się niebawem.

Zalety Calvarii:

– Karty NFT zdobyte w grze mogą być przedmiotem handlu na platformie w grze.
– Aby dołączyć do platformy, nie trzeba mieć portfela kryptowalutowego. Każdy może zacząć grać od razu z darmową talią startową.
– Projekt przeszedł pełny audyt bezpieczeństwa kodu inteligentnego kontraktu z SolidProof.
– Korzystna cena tokena RIA w ramach przedsprzedaży.

Choć rynek cyfrowych monet wszedł w stan kryptozimy w 2022 roku, oczekuje się „odwilży” w roku bieżącym. Pojawia się wiele rzeczywiście obiecujących tokenów, co oznacza, że handlowcy mają teraz możliwość rozważenia różnych opcji skutecznych inwestycji.

Jeżeli jesteś początkującym w świecie krypto, sprawdź również – https://filarykryptowalut.pl/jak-inwestowac-w-kryptowaluty/

5/5 - 1 głosów
FILARYKRYPTOWALUT.PL