STRONA GŁÓWNA - BINANCE WPROWADZA HANDEL W PARZE USDT – PLN

BINANCE WPROWADZA HANDEL W PARZE USDT – PLN

Kolejna dobra wiadomość dla użytkowników z Polski – Binance wprowadza od 14 kwietnia 2023 roku możliwość handlu na rynku Spot w parze USDT / PLN. A przypomnijmy, że giełda już wcześniej udostępniła także handel PLN w parach do BTC, ETH oraz BUSD.

Co ciekawe, korzystając z opcji handlu w parze USDT – PLN możemy zgarnąć również dodatkowe nagrody w ramach nowej promocji Binance. Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że najbardziej aktywni użytkownicy mogą „załapać” się jednocześnie na 2 akcje bonusowe.

Na pierwszą z nich zakwalifikuje się pierwsze 50 osób, które w danym dniu [w okresie trwania promocji: 2023-04-14 10:00 (UTC+2) – 2023-05-05 09:59 (UTC+2)] dokonają transakcji (można zrobić ich wiele) o równowartości co najmniej 400 USD (w tym kupno i sprzedaż) na parze USDT – PLN. Jeżeli zatem myślisz o wzięciu udziału w tym konkursie, musisz się pośpieszyć.

Nagrodą będzie voucher o wartości 5 USDT, który będzie można odebrać w panelu klienta w zakładce Centrum Zadań. Użytkownicy kwalifikujący się do tej promocji będą mogli wykonywać takie transakcje każdego dnia (w okresie trwania promocji) i otrzymywać za każdym razem nagrodę-voucher. Nagrody otrzymasz w ciągu dziesięciu dni od zakończenia promocji.

Aby obliczyć wymagany wolumen transakcji, Binance użyje średniego kursu PLN do USD z dnia 14.04.2023 roku w Narodowym Banku Polskim (NBP).

Jeżeli natomiast znajdziesz się wśród 3 użytkowników, którzy „wykręcą” największy wolumen handlu (USDT / PLN) w ramach trwania promocji, podzielą pomiędzy siebie nagrodę w postaci 1750 USDT. Podium będzie nagrodzone odpowiednio w następujących kwotach:

  • 1. miejsce: 1000 USDT
  • 2. miejsce: 500 USDT
  • 3 miejsce: 250 USDT

Trójka najlepszych handlujących otrzyma swoje nagrody w ciągu 14 dni od dnia zakończenia promocji.

Handluj na Binance w parze USDT-PLN i weź udział w konkursie

Kto może wziąć udział w promocji?

Przede wszystkim użytkownicy, którzy posiadają konto na giełdzie Binance i przeszli proces weryfikacji KYC. Promocja skierowana jest do klientów, którzy są zweryfikowani jako mieszkańcy Polski.

Voucher-nagroda jest ważny 14 dni od daty jego dystrybucji. Należy więc pamiętać o jego realizacji (poprzez Centrum Nagród). Jeżeli znajdziesz się w gronie zwycięzców, otrzymasz informację o nagrodach za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz in-mail.

Należy pamiętać o tym, że każdy nowy dzień konkursowy rozpoczyna się o godzinie 10:00 (UTC+2) i kończy o godzinie 09:59 (UTC+2) następnego dnia.

Organizator promocji zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji użytkownika, jeśli ten wykaże nieuczciwe zachowanie. Ponadto, Binance zastrzega sobie możliwość do zmiany Regulaminu. W tym warunków kwalifikacji czy wyboru liczby zwycięzców. Wszystkie szczegółowe warunki znajdziesz na stronie promocji.

Jak rozpocząć handel na Binance w parze PLN – USDT? Możesz wybrać z głównego menu zakładkę Handluj, a nastepnie z rozwijanego menu opcję Spot. Na samym rynku wpisz w wyszukiwarce PLN i wybierz opcję: USDT/PLN.

Alternatywnie możesz przejść na Portfel Spot, wyszukać walutę PLN, wybrać opcję Handluj, a z rozwijanego menu: USDT/PLN.

Pary handlowe PLN na Binance

Przeniesiesz się na rynek Spot, gdzie będziesz mógł dokonywać transakcji Kupna / Sprzedaży w parze USDT – PLN.

Handel na rynku Spot w parze USDT - PLN

Czym w ogóle jest stablecoin USDT?

Stablecoin USDT to kryptowaluta, której wartość jest powiązana z dolarem amerykańskim w stosunku 1:1. Oznacza to, że za każdy token USDT można wymienić dokładnie jeden dolar amerykański.

USDT wprowadziła do obiegu firma Tether Limited. Jej właściciele twierdzą, że każdy token USDT jest w pełni zabezpieczony przez dolary amerykańskie.

Stablecoin USDT ma na celu zapewnienie stabilności wartości dla użytkowników kryptowalut. Umożliwiając łatwe przechodzenie między kryptowalutami a dolarami amerykańskimi bez konieczności korzystania z tradycyjnych giełd walutowych.

USDT wciąż jest najpopularniejszym stablecoinem na świecie, z wartością rynkową przekraczającą 81 miliardów dolarów.

Ocena post
FILARYKRYPTOWALUT.PL